LIQRYPT® -
najwyższy poziom bezpieczeństwa danych.

LIQRYPT -
Highest level of datasecurity.

Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem! Bez kompromisów. Dlatego wszystkie dane w naszych produktach są nie tylko szyfrowane w sposób standardowy, ale dodatkowo zabezpieczone naszą innowacyjną technologią LIQRYPT®. To rozszerza dobrze znane algorytmy (takie jak AES, BlowFish, DES) o dodatkową warstwę zmiennych, dzięki czemu zapewnia idealną ochronę wszystkich danych.

Data security is our top priority - without compromises. Our products are not only having a standard encryption, but are additionally secured by our innovative LIQRYPT® encryption technology. It extends popular algorithms (such as AES, BlowFish, DES) by an additional variable layer and therefore offers perfect protection for all sorts of data.

Image Image

Nasze innowacyjne szyfrowanie LIQRYPT® rozwiązuje problemy typowych algorytmów szyfrowania poprzez dodanie klucza o zmiennej długości. LIQRYPT® generuje na bieżąco klucz o długości do 2TB, bez pośredniego przechowywania. W ten sposób długość klucza staje się kolejną niewiadomą.

LIQRYPT® wykorzystuje kombinację informacji o sprzęcie, elementach oprogramowania i danych klienta do wygenerowania klucza. W ten sposób powstaje całkowicie losowy klucz o zmiennej długości. Ze względu na to, że dodatkowe parametry klucza nie są znane w całości, atak na dane zaszyfrowane przez LIQRYPT® zawsze kończy się niepowodzeniem.

Porównanie.

In comparison.

Dotychczasowe metody szyfrowania wykorzystywały do zabezpieczenia danych jedynie szyfrowanie 256 Bit. Często tylko 16 Bit jest rzeczywiście używanych, a, stałe długości klucza powodują, że odszyfrowanie danych staje się z czasem niezwykle proste.

Standard

256 Bit


Image

Jedno szyfrowanie

LIQRYPT®

do 2 Terabajtów


Image

Różnorodne parametry szyfrowania

Standard

Image
Image

eine Verschlüsselung

LIQRYPT®

Image
Image

5 Verschlüsselungen aus 3 Quellen