WETOG – We Work Together

WETOG to odpowiedź na jeden z największych problemów dzisiejszego cyfrowego świata. Nasza platforma powstała z myślą o bezpieczeństwie Twoich danych w sieci. Zobacz w jaki sposób możemy Ci pomóc...

WETOG to odpowiedź na jeden z największych problemów dzisiejszego cyfrowego świata. Brak odpowiedniej ochrony i skutecznych zabezpieczeń w sieci niosą za sobą konsekwencje, z którymi obecnie mierzą się instytucje, firmy i osoby prywatne na całym świecie. Dlatego jako zespół postawiliśmy sobie za cel stworzenie bezpiecznego miejsca, w którym dane naszych klientów będą należały tylko do nich.

Nasza misja

Wierzymy, że podstawą sukcesu jest dobra komunikacja i zaufanie. Właśnie na tych fundamentach rozwijamy swoją działalność zapoczątkowaną przez CEO Sebastiana Zimnola w 2019 roku w Niemczech. Po wielu osiągnięciach przyszedł czas na ekspansję i tym sposobem w czerwcu 2021 roku światło dzienne ujrzała filia WETOG PL rezydująca nad morzem w Gdańsku.

Personalizacja usług

Indywidualne potrzeby każdego klienta stanowią dla nas priorytet podczas podejmowania współpracy. Pełni pasji i determinacji wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom, zapewniając właściwie dopasowany zestaw usług. Nasza innowacyjna technologia szyfrowania LIQRYPT® to oryginalne rozwiązanie dbające o ochronę Twoich danych przechowywanych w chmurze oraz informacji przekazywanych za pośrednictwem komunikatora i wideokonferencji. Wszystko to w ramach jednej, przejrzystej i intuicyjnej platformy WETOG.

Zaufanie klientów

W czasach, kiedy cyberprzestępczość rośnie, a duża część przedsiębiorców nie potrafi ochronić danych przed atakami, potrzebne jest rozwiązanie gwarantujące pełne poczucie bezpieczeństwa. Doskonale wiemy, jak ważne jest zaufanie i niezawodność, dlatego w WETOG pracujemy wspólnie nad najlepszymi rozwiązaniami dla naszych klientów. Na rynku niemieckim polegają już na naszej technologii: Siemens Energy, Gira, Telekom TechBoost, Gründer- und Technologiezentrum Solingen, Smusy., Stadtsparkasse Remscheid, KOMPASS Mentoring, coworkit – Coworking Space Solingen. W Polsce w krótkim czasie nawiązaliśmy współpracę z Inkubator STARTER, VoiceLab i Help.NGO. Stań się częścią grona wiarygodnych użytkowników i zadbaj o bezpieczeństwo oraz wizerunek swojej marki.

Ciągły rozwój

Aby spełniać cele nasze i naszych klientów, nieustannie szukamy nowych sposobów na udoskonalanie umiejętności. Międzynarodowy zespół WETOG budują osoby o ogromnym potencjale, obszernej wiedzy i indywidualnym charakterze. Jesteśmy przekonani, że mamy Ci do zaoferowania o wiele więcej niż naszą platformę. Z tą myślą powstał blog WETOG, który stanie się kompendium wiedzy na temat cyberbezpieczeństwa, szyfrowania i ochrony danych.


Odmieńmy wspólnie współczesny sposób komunikacji!